Restaurace

V soukromém středisku chovu koní v Lechovicích naleznete posezení ve stylové country restauraci s barem a letní terasou s výhledem na koně. Nabízíme uspořádání společenských firemních akcí a školení, narozeninových oslav a svateb.

Penzion

Součástí restaurace je penzion s možností ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s přistýlkou, koupelnou a WC.
Celková kapacita čítá 54 lůžek.

Chov koní

Dlouholetá tradice chovu anglických plnokrevníků s profesionálním tréninkem. Příjemné zázemí pro ustájení Vašich koní, velké výběhy, prostorné boxy, jízdárna s výukou jízdy na koních.

Už je nás o čtyři více

Jak jsme na našich stránkách 23.3. avízovali, připravovali jsme se na letošní jarní přírůstky. Minulý týden se ke starostlivým matkám Tamantě(AUT) a Emily's Academy (GB) přidaly i další dvě kolegyně. První z nich byla v Anglii rozená a ve slovenském tréninku běhající dcera úspěšného King's Besta (USA) Orttia (GB). Narodila se jí hezká kobylka po Next Desertovi (IRE). Matka Orttia je sama dvounísobnou vítězkou na sprintérských distancích. Velmi rychle proběhlo i její hřebení.

Orttia (GB) x Next Desert (IRE) 

Druhou matkou tohoto týdne, letošní čtvrtou, je domácí odchovankyně Benafi. Narodil se jí hřebeček po výborném Darsalamovi (GB). Potomek věrně převzal barvu obou rodičů, je ryzák. Benafi je sama taktéž dvounásobnou vítězkou. Byla velmi poctivým dostihovým koněm, což doložila mimo vítězství i svými četnými umístněními.

Benafi x Darsalam (GB)

Letošní jaro nám tedy zbývá ještě snad jeden přírůstek od rakouské úspěšné Tamdany (AUT). Nosí hříbě po Sharpourovi (IRE), které je směřováno na stejný "cross" rodin jako u jejího předešlého šikovného potomka Prince Henryho (AUT). 

 

  

 

Kontakt

Jaroslav Kroutilík
Lechovice 9
671 63 Lechovice, okr. Znojmo
Tel.: +420 515 271 438
Fax: +420 515 271 619

 

Penzion a restaurace

Tel.: +420 515 271 438
Tel.: +420 736 418 700

Jízdy na koních

Tel.: +420 515 271 438
Tel.: +420 603 348 877
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.horsefarmkroutilik.cz