Restaurace

V soukromém středisku chovu koní v Lechovicích naleznete posezení ve stylové country restauraci s barem a letní terasou s výhledem na koně. Nabízíme uspořádání společenských firemních akcí a školení, narozeninových oslav a svateb.

Penzion

Součástí restaurace je penzion s možností ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s přistýlkou, koupelnou a WC.
Celková kapacita čítá 54 lůžek.

Chov koní

Dlouholetá tradice chovu anglických plnokrevníků s profesionálním tréninkem. Příjemné zázemí pro ustájení Vašich koní, velké výběhy, prostorné boxy, jízdárna s výukou jízdy na koních.

Těšíme se na letošní jarní přírůstky

Jaro je tu a my se v nadcházejících dnech těšíme na nová hříbata naší stáje.
Kdo je březí:
Dvounásobná vítězka Benafi našeho domácího chovu a rovněž stabilně a opakovaně se umístivší, čeká své první hříbě s Darsalamem (GB). Darsalam byl importován z Anglie coby pro anglický sport neperspektivní jedinec. Středoevropské klima se mu pravděpodobně líbilo mnohonásobně více, což dokládal svými fantastickými úspěchy v rakouském, českém a německém dostihovém sportu. Benafi dominovala přes mílové zkoušky, zatímco Darsalam byl vynikajícím vytrvalcem, vítězem rakouského a českého derby a českého a německého vytrvaleckého St. Legeru.
Tamanta (AUT) chovu Gestüt Horn, matka vítěze Flying Nanda (AUT) a sama výborná vítězka slovenské Jarní ceny klisen 2002 letos čeká potomka po Kandahar Run (GB). Spolu s Emily’s Academy (GB) Kandahar Runa navštívily v bavorském Gestüt Ammerland. Kandahar Run měl minulý rok úspěšné dubutanty v Maďarsku.
Matka šikovného, mnohokrát umístněného v našem tréninku běhajícího Prince Henryho (AUT) Tamdana (AUT) minulý rok pobyla u na českých, slovenských, francouzských a německých drahách veleúspěšného Sharpoura (IRE). Linií se tak pokračuje ve stopách dobrého předchozího potomka. Poslední kobylkou v ohradě vysoce březích nastávajících matek je dvounásobná vítězka Orttia (GB), která v sobě nosí potomka vítěze německého derby Next Deserta (IRE).

Benafi x Darsalam

Benafi x Darsalam (GB)

Tamanta x Kandahar Run

Tamanta (AUT) x Kandahar Run (GB)

Emily's Academy x Kandahar Run

Emily's Academy (GB) x Kandahar Run (GB)

Tamdana x Sharpour

Tamdana (AUT) x Sharpour (IRE)

Orttia x Next Desert

Orttia (GB) x Next Desert (IRE)

 

  

 

Kontakt

Jaroslav Kroutilík
Lechovice 9
671 63 Lechovice, okr. Znojmo
Tel.: +420 515 271 438
Fax: +420 515 271 619

 

Penzion a restaurace

Tel.: +420 515 271 438
Tel.: +420 736 418 700

Jízdy na koních

Tel.: +420 515 271 438
Tel.: +420 603 348 877
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.horsefarmkroutilik.cz